Izstāžu rezultāti
Mazuļu un kucēnu klase
30.06.2013. INT Dog show Brno (CZ) judge Zdenka Jilkova, Very Promissing 1
14.07.2013. National dog show Ogre (LV) judge Z. Vaczi - Baloght (HU), VP1
20.07.2013. National dog show Valga (EE) judge Nicola Smolic, VP1, Best baby
21.07.2013. National dog show Ukmerge (LT) judge J. Olszewski, VP1, Best baby
27.07.2013. Latvian Toy breeds club dog show (LV), VP1, Best baby
14.09.2013. National dog show, Klesice (CZ), judge Zdenka Jilkova, VP2
Junioru klase
30.11.2013 INT Dog show Nitra (SK), judge Inese Pablaka (LV), Exelent 1 , CAJC, BOB
1.12.2013 INT Dog show Nitra (SK) judge Zdenka Jilkova (CZ), Exelent 2
2.01.2014 National dog show Brno (CZ), judge Linda Volarikova (SK) Exelent 1, CAJC, BOJ, BOB
18.01.2014 INT Trenčín (SK), Vondrouš Otakar (CZ) ,Exelent 1, CAJC
23.02.2014 INT Brno (CZ), Vanaken Jean Francois (BE), Exelent 2
5.03.2014 Kluba izstāde Želiv (CZ) Beradze Iuza (GE), EX1, CAJC, BOJ, Kluba jaunais uzvarētājs
29.03.2014 INT Nitra (SK) Goncharuk Olga (UA), EX2
30.03.2014 INT Nitra (SK) Voláriková Linda (SK), EX1, CAJC, BOS
13.04.2014 NVP Ostrava (CZ) First Rafal (PL), EX1, CAJC, BOJ, BOB
06.07.2014 NVP Plunge (LT) EX1, CAJC, BOJ, BOB, 5. BIG
10.08.2014 WDS Helsinki (FI) Skok Damir (HR) Exelent 5
Starpklase
31.05.2014 INT Nitra (SK) Králová Edita (SK), EX1, CAC, CACIB, BOS, Grand Prix Winner 2014
01.06.2014 INT Nitra (SK) Heinesche Laurent (LU), EX1, CAC, CACIB
14.06.2014 NAT Erfurt (DE) Holtorf Walter (DE) EX1, CAC, BOS
15.06.2014 MVP Erfurt (DE) Eggeringhaus Marion (DE), EX1, CAC, CACIB, BOS
22.06.2014 INT Brno (CZ) Řehánek Petr (CZ), EX1, CAC, CACIB
05.07.2014 INT Parnu (EE) Gavrilova Yana (RU), EX1, CAC, CACIB, BOS
12.07.2014 NAT Ogre (LV) Vitolina Brigita (LV) EX1, CAC, BOB, Ogre Winner 2014
26.07.2014 INT Adazi (LV) Kadike-Skadina Rita (LV) V1, CAC, CACIB, BOB
28.09.2014 Nat Brno (CZ) Beradze Iuza (GE), EX1, CAC, Národní vítěz, BOB
24.10.2014 Club show Brno (CZ) Bjornes Svein (DK), EX1, CAC
26.10.2014 EDS Brno (CZ) Brotánková Zuzana (CZ) EX 4
29.11.2014 INT Nitra (SK) Belskyy Vitaliy (UA), EX1, CAC, CACIB, BOS
Atklātā klase
10.01.2015 INT Nitra (SK) Kubeš Robert (CZ), EX1, CAC, Res. CACIB
Čempiona klase
07.02.2015 INT Brno (CZ) Jančík Leoš (CZ) EX1
08.02.2015 INT Brno (CZ) Vondrouš Otakar (CZ),EX1, CAC, CACIB, BOS
14.03.2015 Club dog show Brno (CZ) Dolejšová Olga (CZ), EX1, CAC
29.03.2015 Club dog show Salzburg, (AT), Andrew Brace (UK), EX1, CAC, BOS
30.03.2015 INT Salzburg (AT), Santos III Augusto Benedicto (IT), EX1, CAC, res.CACIB
19.04.2015 INT Chemnitz (DE), Wilfried Peper, EX1, CAC, CACIB
30.06.2013. INT Dog show Brno (CZ) judge Zdenka Jilkova, Very Promissing 1
14.07.2013. National dog show Ogre (LV) judge Z. Vaczi - Baloght (HU), VP1
20.07.2013. National dog show Valga (EE) judge Nicola Smolic, VP1, Best baby
21.07.2013. National dog show Ukmerge (LT) judge J. Olszewski, VP1, Best baby
27.07.2013. Latvian Toy breeds club dog show (LV), VP1, Best baby
14.09.2013. National dog show, Klesice (CZ), judge Zdenka Jilkova, VP2
Junioru klase
30.11.2013 INT Dog show Nitra (SK), judge Inese Pablaka (LV), Exelent 1 , CAJC, BOB
1.12.2013 INT Dog show Nitra (SK) judge Zdenka Jilkova (CZ), Exelent 2
2.01.2014 National dog show Brno (CZ), judge Linda Volarikova (SK) Exelent 1, CAJC, BOJ, BOB
18.01.2014 INT Trenčín (SK), Vondrouš Otakar (CZ) ,Exelent 1, CAJC
23.02.2014 INT Brno (CZ), Vanaken Jean Francois (BE), Exelent 2
5.03.2014 Kluba izstāde Želiv (CZ) Beradze Iuza (GE), EX1, CAJC, BOJ, Kluba jaunais uzvarētājs
29.03.2014 INT Nitra (SK) Goncharuk Olga (UA), EX2
30.03.2014 INT Nitra (SK) Voláriková Linda (SK), EX1, CAJC, BOS
13.04.2014 NVP Ostrava (CZ) First Rafal (PL), EX1, CAJC, BOJ, BOB
06.07.2014 NVP Plunge (LT) EX1, CAJC, BOJ, BOB, 5. BIG
10.08.2014 WDS Helsinki (FI) Skok Damir (HR) Exelent 5
Starpklase
31.05.2014 INT Nitra (SK) Králová Edita (SK), EX1, CAC, CACIB, BOS, Grand Prix Winner 2014
01.06.2014 INT Nitra (SK) Heinesche Laurent (LU), EX1, CAC, CACIB
14.06.2014 NAT Erfurt (DE) Holtorf Walter (DE) EX1, CAC, BOS
15.06.2014 MVP Erfurt (DE) Eggeringhaus Marion (DE), EX1, CAC, CACIB, BOS
22.06.2014 INT Brno (CZ) Řehánek Petr (CZ), EX1, CAC, CACIB
05.07.2014 INT Parnu (EE) Gavrilova Yana (RU), EX1, CAC, CACIB, BOS
12.07.2014 NAT Ogre (LV) Vitolina Brigita (LV) EX1, CAC, BOB, Ogre Winner 2014
26.07.2014 INT Adazi (LV) Kadike-Skadina Rita (LV) V1, CAC, CACIB, BOB
28.09.2014 Nat Brno (CZ) Beradze Iuza (GE), EX1, CAC, Národní vítěz, BOB
24.10.2014 Club show Brno (CZ) Bjornes Svein (DK), EX1, CAC
26.10.2014 EDS Brno (CZ) Brotánková Zuzana (CZ) EX 4
29.11.2014 INT Nitra (SK) Belskyy Vitaliy (UA), EX1, CAC, CACIB, BOS
Atklātā klase
10.01.2015 INT Nitra (SK) Kubeš Robert (CZ), EX1, CAC, Res. CACIB
Čempiona klase
07.02.2015 INT Brno (CZ) Jančík Leoš (CZ) EX1
08.02.2015 INT Brno (CZ) Vondrouš Otakar (CZ),EX1, CAC, CACIB, BOS
14.03.2015 Club dog show Brno (CZ) Dolejšová Olga (CZ), EX1, CAC
29.03.2015 Club dog show Salzburg, (AT), Andrew Brace (UK), EX1, CAC, BOS
30.03.2015 INT Salzburg (AT), Santos III Augusto Benedicto (IT), EX1, CAC, res.CACIB
19.04.2015 INT Chemnitz (DE), Wilfried Peper, EX1, CAC, CACIB